Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Volcano Fruits

Grać
Istnieje legenda o jednym wrzącym wulkanie, który wybucha nie lawą, ale jackpotami. Cóż, to nie jest legenda, to rzeczywistość slotu Volcano Fruits! Poznaj ten gorący slot ze stosami symboli i rozgrywką w wysokiej temperaturze.

Slot Volcano Fruits w Pelican Casino posiada 5 bębnów i 50 linii wypłat. Symbole w tej grze mają funkcję upuszczania w stawkach od 2 do 4 jednostek. Jeśli obrót jest wygrywający, gracz ma duże szanse na utworzenie kilku kombinacji jednocześnie.

Co więcej, symbole Wild mają również funkcję symboli ułożonych w stos, co może przynieść graczom duże szanse na otrzymanie pełnego ekranu Wilds i aktywację Jackpota.

Ale to dopiero początek zabawy. Chcesz więcej? Jasne, spróbujmy wybuchnąć wulkanem w pełni! Ponad 3 symbole Scatter na bębnach uruchamiają funkcję bonusową. Rozpoczyna się ona od 10 darmowych obrotów z mnożnikiem 2x. Ponownie zbierz co najmniej 3 symbole bonusowe podczas funkcji, aby otrzymać +10 dodatkowych darmowych obrotów, a mnożnik wzrośnie do 3x. Mnożnik rośnie o jeden za każdym razem i może osiągnąć wartość 10x.

I wreszcie puenta gry - standardowy jackpot progresywny. Wygrywają go symbole Wild 20x. Czy jesteś gotowy, aby przerwać podstępny wulkan? Kręćmy więc, aż zapewni nam wystarczającą wygraną!

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS