Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Little Panda

Grać
Firmy produkujące najlepsze automaty do gier za darmo bez rejestracji dbają nie tylko o jakość rozgrywki, ale także o estetyczny komponent produkowanych przez siebie maszyn. I słusznie, ponieważ o wiele ciekawiej jest spędzać wolny czas na kontemplowaniu wyrazistego designu, który często niesie ze sobą ładunek semantyczny gry. Po wypuszczeniu słynnego slotu 4 of a King z listy gier za bonusy kasyn online, Endorphina postanowiła zadowolić użytkowników kolorową wycieczką do chińskiej prowincji, prezentując kolorowy slot Little Panda w Pelican Casino PL.

Opis motywu przewodniego slotu

Bębny automatu Little Panda są wypełnione doskonale wykonanymi ilustracjami z życia uroczej małej pandy - można tu zobaczyć kwitnące piwonie i wykwintne orchidee, kolorowe motyle, niezgrabne żaby i samą pandę w chińskim kapeluszu, który jest melancholijny. Istotną rolę w tym procesie odgrywa obecność wieloaspektowego symbolu yin-yang, który, jak można się spodziewać, działa jako scatter, który zapewnia bonusowe darmowe obroty. Im więcej małych pand pojawi się na ekranie, tym większa szansa na zdobycie wspaniałych nagród.

Opis projektu slotu

W przeciwieństwie do wirtualnego slotu Pandamania, którego bohaterka mieszka w zoo, pole gry slotu Little Panda znajduje się na tle ładnego trawnika w bambusowych zaroślach, gdzie mieszka mała panda. Symbole są przedstawione jasno i realistycznie, a uczucie przebywania na trawniku jest wzmocnione, gdy pojawia się ekspresyjna animacja na żywo. Oprócz elementów tematycznych, są też obrazki z nominałami kart wykonane jako kompozycje z bambusowych łodyg. Warto zwrócić uwagę na dobrze dobraną ścieżkę dźwiękową.

Opis interfejsu gry

Dzięki 5 tradycyjnym bębnom slot Little Panda nie ma typowych linii gry. Kombinacje nagród są obliczane zgodnie z 1024 wariantami rozmieszczenia symboli. W związku z tym proponowane zakłady na rundę są ustawione w wielokrotnościach do 40. W sekcji Bet można ustawić wielkość odpowiednio 1, 5 lub 10 monet, a całkowity zakład Total Bet może wynosić nie mniej niż 40 i nie więcej niż 400 monet. Panel posiada również przycisk do regulacji prędkości bębnów Turbo; przycisk do uruchamiania automatycznego trybu gry Auto, który w wyniku wygranej zamienia się w przycisk Take Risk, który aktywuje ryzyko gry; oraz przycisk Spin do uruchamiania bębnów w trybie ręcznym. Pośrodku panelu sterowania znajduje się okno Last Win, które pokazuje kwotę wygranych. Nad polem gry po prawej stronie znajdują się przyciski do regulacji rozmiaru ekranu i dźwięku, a także wejście do zakładek tabeli wypłat, która zawiera wartości współczynników płatnych kombinacji oraz opis funkcji specjalnych i zasad gry.

Opis rozgrywki

Zwycięskie kombinacje w automacie Little Panda składają się z kilku identycznych obrazków, które należy ułożyć w ciągłej sekwencji, zaczynając od lewej krawędzi. Ogólnie rzecz biorąc, muszą istnieć co najmniej 3 takie obrazy, z wyjątkiem obrazów pandy i dziewięciu kart - nawet 2 z tych elementów wystarczą, aby wygrać nagrodę. Kwota nagrody jest oparta na wybranym zakładzie i pomnożona przez odpowiedni współczynnik.

Symbol wild jest dostępny tylko w pionach 3, 4 i 5. Nie może tworzyć własnych kombinacji, ale z powodzeniem zastępuje zwykłe obrazy, tworząc warunki do tworzenia udanych kombinacji.

Pojawienie się 3-5 symboli scatter na polu, niezależnie od lokalizacji, jest nagradzane najbardziej znaczącymi wypłatami w oparciu o całkowity zakład. Ponadto taka liczba symboli scatter uruchamia rundę bonusową darmowych obrotów.

Opis bonusów automatu

Po pojawieniu się 3, 4 lub 5 symboli scatter gracz otrzymuje 8, 15 lub 20 darmowych obrotów, które mają wiele funkcji. Każdy symbol Wild biorący udział w tworzeniu kombinacji nagród przynosi użytkownikowi dodatkowy mnożnik X2 lub X3. Ponadto nawet 2 symbole Scatter, które pojawią się na polu podczas darmowej sesji, dodadzą 5 dodatkowych darmowych obrotów do całkowitej liczby. Dlatego runda darmowych obrotów może być dość długa, aby gracz mógł zdobyć wiele nagród.

Każdy zwycięski obrót daje użytkownikom prawo do udziału w grze. Oferuje otwarcie dowolnej z czterech kart, aby pokonać kartę wirtualnego przeciwnika. Karty gracza zawierają jokera. W przypadku sukcesu, wygrana z ostatniego obrotu na koniu jest podwajana.

Podsumowanie opisu slotu

Automat Little Panda wyróżnia się nie tylko przyjemnym stylowym wyglądem, który rozwesela, ale także ciekawymi opcjami, które pojawiają się podczas rundy darmowych obrotów. Użytkownikom z pewnością spodoba się wygodny panel sterowania z wieloma ustawieniami oraz dynamiczny styl rozgrywki.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS